Najwiekszy sklep internetowy z kamieniami do pizzy, bezpieczna wysyłka kamieni do pizzy, gdzie kupić kamień do pizzy stacjonarnie, kamień do pizzy na prezent, prezent dla kucharza, prezent dla mamy, prezent dla taty, prezent imieninowy, prezent na urodziny, markowy kamień do pizzy

Jak czyścić kamień do pizzy?

Sposoby pieczenia pizzy na kamieniu kamiendowypieku.pl
25 lipca 2022

 Jak czyścić kamień do pizzy?

 

Kamienie granitowe i wulkaniczne możemy czyścic w dowolny sposób, skrobać nożykiem, czyścić gąbką, czy szorować pod wodą.

Kamienie szamotowe wymagają więcej ostrożności. Najlepszym sposobem jest jest zeskrobanie przypalonych składników za pomocą nożyka lub po przez pocieranie kamyczkiem szamotowym. Dopuszczalne jest również mycie pod wodą ale tu należy bardzo uważać ponieważ kamień po takim myciu powinien poleżeć kilka dni aby odparowała z niego woda. Jeśli kamień jest już strasznie zabrudzony to ostatecznym rozwiązaniem ale najbardziej skutecznym jest umycie go myjką ciśnieniową czystą wodą bez żadnych detergentów- oczywiście na włsne ryzyko. W punkcie 4 opisane jest jak wkładać pizze żeby nasz kamień nie zabrudził się.

 

 

 

sklep@kamiendowypieku.pl

+48 792 940 159

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.