Najwiekszy sklep internetowy z kamieniami do pizzy, bezpieczna wysyłka kamieni do pizzy, gdzie kupić kamień do pizzy stacjonarnie, kamień do pizzy na prezent, prezent dla kucharza, prezent dla mamy, prezent dla taty, prezent imieninowy, prezent na urodziny, markowy kamień do pizzy

Dostawa

 Zwroty i reklamacje

Jak reklamować kamien do pizzy, gwarancja na kamień od pizzy, jak uzywac kamień do pizzy, impregnowanie kamienia, dostawa kamieni do pizzy

Dostawa

Dostawa towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost. 

Towary dostarczane sa w opakowaniach kartonowych o wzmocnionej budowie. Kamienie zabezpieczone sa przed uszkodzeniami za pomoca kształtek styropianowych.

Wysyłka towarów jeśli zamówienie było złożone do godziny 10:00 odbywa się zazwyczaj tego samego dnia. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wysyłki maksymalnie do 3 dni roboczych. 

 

Zwroty i reklamacje

 

Warunki reklamacji:
 
- kamień powinien być czysty, niedopuszczalne jest zalanie kamienia wodą, sosami, innymi cieczami lub substancjami oleistymi.
 
- niedopuszczalne jest impregnowanie kamienia- niedopuszczalne jest umieszczanie kamienia bezpośrednio na dolnej części piekarnika- brak obiegu ciepła spowoduje jego pęknięcie.   Musi zawsze znajdować się na ruszcie na którymś z poziomów.- niedopuszczalne jest spieranie kamienia podczas pieczenia na samych krawędziach. Kamień powinien leżeć na całej swej płaskiej powierzchni. Takie użytkowanie może spowodować mniejszą wytrzymałość a w konsekwencji pęknięcie kamienia.- niedopuszczalne jest umieszczanie kamienia w nagrzanym piekarniku. Szok termiczny może spowodować pęknięcie kamienia.- niedopuszczalne jest wkładanie zamrożonej pizzy na rozgrzany kamień. Zamrożona pizza może wywołać szok termiczny i pęknięcie kamienia.
 
- niedopuszczalne jest czyszczenie kamienia na mokro przy użyciu wody i innych substancji.
 
- podczas czyszczenia należy zachowywać szczególną ostrożność. Należy wyeliminować wstrząsy, stukania, dociskania, uderzenia itp.
 
 
 
UWAGA!
Jeśli jest podejrzenie zalania (wodą, sosami, innymi substancjami wnikającymi w głąb kamienia), kamień jest badany metodą niszczącą (jest cięty na kawałki) metoda ta jest nieodwracalna i kupujący przyjmuje to do wiadomości.

sklep@kamiendowypieku.pl

+48 792 940 159

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.