Najwiekszy sklep internetowy z kamieniami do pizzy, bezpieczna wysyłka kamieni do pizzy, gdzie kupić kamień do pizzy stacjonarnie, kamień do pizzy na prezent, prezent dla kucharza, prezent dla mamy, prezent dla taty, prezent imieninowy, prezent na urodziny, markowy kamień do pizzy

Czego nie wolno robić z kamieniem do pizzy ?

Sposoby pieczenia pizzy na kamieniu kamiendowypieku.pl
25 lipca 2022

Czego nie wolno robić z kamieniem do pizzy 

- Impregnować (Absolutnie nie wolno impregnować kamienia olejem czy oliwą. Pod wpływem wysokiej temperatury olej będzie się wypalał emitując dym i bardzo brzydki duszący zapach. Proces jest raczej nieodwracalny).

- Kłaść kamienia bezpośrednio na dolnej części piekarnika- brak obiegu ciepła spowoduje jego pęknięcie. Musi zawsze znajdować się na ruszcie na którymś z poziomów.

- Spierać/ kłaść kamień podczas pieczenia na samych krawędziach. Kamień powinien leżeć na całej swej płaskiej powierzchni. Takie użytkowanie może spowodować mniejszą wytrzymałość a w konsekwencji pęknięcie kamienia.

- Wkładać zimny kamień do gorącego piekarnika. Szok termiczny może spowodować pęknięcie kamienia.

- Kłaść zamrożonej pizzy na rozgrzany kamień. Zamrożona pizza może wywołać szok termiczny i pęknięcie kamienia.

- Podczas czyszczenia należy zachowywać szczególną ostrożność. Należy wyeliminować wstrząsy, stukania, dociskania, uderzenia itp.

- myć kamienia wodą lub innymi substanciami ciekłymi.

 

 

 

sklep@kamiendowypieku.pl

+48 792 940 159

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.