Najwiekszy sklep internetowy z kamieniami do pizzy, bezpieczna wysyłka kamieni do pizzy, gdzie kupić kamień do pizzy stacjonarnie, kamień do pizzy na prezent, prezent dla kucharza, prezent dla mamy, prezent dla taty, prezent imieninowy, prezent na urodziny, markowy kamień do pizzy

Ciekawostki o kamieniu do pizzy

Sposoby pieczenia pizzy na kamieniu kamiendowypieku.pl
29 lipca 2022

1) Nasi zagorzali klienci polecają zakup 2 kamieni. Kamienie ustawione jeden nad drugim w odległości max. 10cm, pomiędzy nimi wsuwamy pizze. Takie warunki pozwalają nam uzyskanie warunków pieca kamiennego, a pizza pieczona jest równomiernie z dołu i góry.

 

kamien do pizzy, kamien do pieczenia, pizza domowa, pizza z piekarnika, szamot w piekarniku

 

2) Łopatka ze sklejki brzozowej nie nadaje się do podawania gorącej pizzy. Brzoza jest drzewem aromatycznym i po kilkunastu sekundach nada ciastu posmak. Zalecane do podawania pizzy są wyroby wykonane z drewna bukowego.

 

3) Pieczenie pizzy w górnej części piekarnika  pozwala na dopieczenie pizzy na sam koniec za pomocą grilla. Dzięki temu możemy upiec w domowym piekarniku pizze Neapolitańską. Czas dopiekanie powinien wynosić około 30s tak aby pizza się nie spaliła.

 

sklep@kamiendowypieku.pl

+48 792 940 159

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.