kamiendowypieku.pl przelewy24 współpraca i bezpieczeństwo zakupów
kamien o najlepszych wlasciwosciach

 +48 792 940 159  

 

Sklep kamień do pizzy
Opis procedury reklamacyjnej:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamację dotyczące zawartej Umowy pod adresem kamiendowypieku@gmail.com.

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

- protokół szkody (jeśli uszkodzenie nastąpiło w transporcie),

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nick allegro, datę zakupu,

- przedmiot reklamacji (tytuł, nr. aukcji, nr. zakupu),

- zdjęcia uszkodzonego przedmiotu z obu stron,

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Złożenie reklamacji nie świadczy jeszcze o jej uwzględnieniu.

Po  przesłaniu reklamacji kolejnym etapem jest odesłanie uszkodzonego  przedmiotu(14 dni od zgłoszenia reklamacji). Odesłanie towaru odbywa się na koszt KUPUJĄCEGO przy użyciu takiej samej wysyłki jakiej użyto do dostarczenia przedmiotu( przy uznaniu reklamacji koszt zostaje zwrócony). Sprzedawca  po otrzymaniu towaru rozpoznaje reklamację w terminie 14dni.

Jeśli  reklamacja jest nieuzasadniona ewentualny zwrot towaru odbywa się na  koszt KUPUJĄCEGO, po wcześniejszej opłacie przesyłki. Przedmioty  zakupione drogą Allegro inpost umożliwiają darmowy zwrot reklamowanego  towaru w terminie 14dni, zgodnie z instrukcją  https://inpost.pl/dla-firm-oferta-allegro-zwroty-allegro-inpost.

Jeśli reklamacja zostaje rozpatrzona pozytywnie, nowy towar wysyłany jest na koszt SPRZEDAJĄCEGO.
Warunki reklamacji:

- kamień powinien być czysty, niedopuszczalne jest zalanie kamienia wodą, sosami, innymi cieczami lub substancjami oleistymi.

- niedopuszczalne jest impregnowanie kamienia

- niedopuszczalne jest umieszczanie kamienia bezpośrednio na dolnej części piekarnika- brak obiegu ciepła spowoduje jego pęknięcie.   Musi zawsze znajdować się na ruszcie na którymś z poziomów.

- niedopuszczalne jest spieranie kamienia podczas pieczenia na samych krawędziach. Kamień powinien leżeć na całej swej płaskiej powierzchni. Takie użytkowanie może spowodować mniejszą wytrzymałość a w konsekwencji pęknięcie kamienia.

- niedopuszczalne jest umieszczanie kamienia w nagrzanym piekarniku. Szok termiczny może spowodować pęknięcie kamienia.

- niedopuszczalne jest wkładanie zamrożonej pizzy na rozgrzany kamień. Zamrożona pizza może wywołać szok termiczny i pęknięcie kamienia.

- niedopuszczalne jest czyszczenie kamienia na mokro przy użyciu wody i innych substancji.
 
- podczas czyszczenia należy zachowywać szczególną ostrożność. Należy wyeliminować wstrząsy, stukania, dociskania, uderzenia itp.


UWAGA!
Jeśli jest podejrzenie zalania (wodą, sosami, innymi substancjami wnikającymi w głąb kamienia), kamień jest badany metodą niszczącą (jest cięty na kawałki) metoda ta jest nieodwracalna i kupujący przyjmuje to do wiadomości.