O NAS

 

Jesteśmy dostawcą płyt szamotowych w Polsce i Europie. Nasze płyty stosowane są w domowych piekarnikach, piecach chlebowych, grillach, wędzarniach i innych. Dostarczamy płyty występujące na rynku polskim pod kilkoma markami, za pomocą strony KAMIENDOWYPIEKU.PL prowadzimy sprzedaż detaliczną  kamieni CHAMOTTE ,NAPOLI, BIOSTONE, łopatek do pizzy, noży, desek do podawania pizzy, desek do ciasta i innych. Poza główną linią naszych produktów jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar, kształt kamienia, łopatek, desek z własnym logo dla zamówień hurtowych.Oprócz kamieni szamotowych prowadzimy sprzedaż kamieni granitowych GRANITTO, lidera kamieni granitowych przenaczonych do domowych piekarników i grilli.

 

NASZE KAMIENIE

 

Kamienie Chamotte, Napoli, Biostone to najlepszy wybór do zastosowań profesjonalnych  jak i domowych. Wykonywane są z gliny szamotowej, formowane w prasach a następnie wypalane. Choć wyglądem czy rozmiarami mogą być zbliżone do innych kamieni, to wyróżnia je jakość stosowanej gliny która pod względem czystości przeznaczona jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. W naszej ofercie posiadamy kamienie o różnych grubościach i wielu wymiarach dopasowanych do potrzeb klientów i wszelkich rodzajów piekarników, kuchenek, piecyków itp.

 

 

 

POSIADAJĄ ATEST SANEPIDU

 

Najwyższa jakość gliny szamotowej zapewnia bezpieczeństwo stosowania naszych kamieni z żywnością. Kamienie bez certyfikatu mogą stanowić zagrożenie dla twojego zdrowia.

 

ROZMIARY NASZYCH KAMIENI

400x350mm, 400x300mm- grubość 20mm

380x350mm- grubość 30mm

370x330mm- grubość 20mm granit

 

 

Nasze kamienie mają największe rozmiary na rynku i są idealnie dopasowane do większości kuchenek.  Istnieje również możliwość docięcia kamienia na wskazany wymiar. Grubość kamienia 20mm to wymiar poparty badaniami termicznymi jak i wytrzymałościowymi. Zapewnia on szybkie nagrzewanie kamienia jak i dużą wytrzymałość. Występujące na rynku kamienie o grubości 1cm są narażone na uszkodzenia oraz posiadają obniżony współczynnik odporności na nagłe zmiany temperatury. Optymalna grubość kamienia do pizzy to 2-3cm.

 

Łopatka, szufla

370x350x3mm

 

Największa domowa łopatka do pizzy dostępna na rynku. W przeciwieństwie do konkurencji jesteśmy w stanie wykonać na desce placek o średnicy 350mm.

Łopatka wykonana ze sklejki brzozowej bezpieczna w kontakcie z żywnością.

 

Deska bukowa do podawania pizzy

średnica 350mm

grubość 16mm

 

Deska wykonana z naturalnego drewna bukowego.Posiada specjalnie zaprojektowane rowki ułatwiające porcjowanie pizzy. Drewno bukowe idealnie nadaje się do podawania ciepłych wypieków. 

 

 

Nóż do pizzy IKEA

 

Długość 17cm

Średnica ostrza: 6cm

 

kamien o najlepszych wlasciwosciach

 +48 792 940 159  

 

naturalny kamien do pizzy
pizza stone
szufla do pizzy

 

 

 

Regulamin